Mesaj gönder
Ürünler
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri CARC Orta Asya Yol Konferansı 27-28 Eylül'de Özbekistan'da düzenlendi.2023, Shaanxi JAenter Trading Co., Ltd'nin katılımıyla.
Etkinlikler
Bize Ulaşın
Şimdi İletişime Geçin

CARC Orta Asya Yol Konferansı 27-28 Eylül'de Özbekistan'da düzenlendi.2023, Shaanxi JAenter Trading Co., Ltd'nin katılımıyla.

2023-10-18

Son şirket haberleri CARC Orta Asya Yol Konferansı 27-28 Eylül'de Özbekistan'da düzenlendi.2023, Shaanxi JAenter Trading Co., Ltd'nin katılımıyla.

Özbekistan, 2023 - 27-28 Eylül tarihleri arasında Orta Asya Yol Konferansı (CARC) Özbekistan'da görkemli bir şekilde düzenlendi.Bölgesel yol geliştirme konusunda deneyim ve fikir alışverişi için çeşitli ülkelerden yol inşaat uzmanlarını çekmek.

 

CARC konferansının amacı, Orta Asya'da yol altyapısı inşası ve bakımındaki en son eğilimleri araştırmak, sınır ötesi işbirliğini ve teknolojik yeniliği teşvik etmekti.Bu önemli olayda, Shaanxi JAenter Trading Co., Ltd., Çin'den bir temsilci davet edildi ve yol inşaatı alanındaki bilgi alışverişine katkıda bulundu.

 

hakkında en son şirket haberleri CARC Orta Asya Yol Konferansı 27-28 Eylül'de Özbekistan'da düzenlendi.2023, Shaanxi JAenter Trading Co., Ltd'nin katılımıyla.  0

 

 Shaanxi Jaenter, hem Çinli hem de uluslararası müşteriler için yol inşaat projelerini destekleyerek yüksek kaliteli yol malzemeleri ve ekipmanları sağlamaya adanmıştır.Katılımları, CARC konferansına Çin'in yol inşaatında uzmanlık ve deneyimi ekledi..

 

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Yol İnşaatı Malzemesi Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 sxjaenter.com . Her hakkı saklıdır.