Mesaj gönder
Ürünler
Ev >

Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd Şirket Profili

Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd
-->
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Şimdi İletişime Geçin
Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd
Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd
Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd
Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd
Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd
Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd
Şirket Detayları

Ana pazar:

Güney Amerika , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Dünya çapında

İşletme Türü:

Üretici , Dağıtıcı/toptancı , Aracısı , İthalatçı , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı

Markalar:

Shaanxi JAenter Trading Co., Ltd.

çalışan sayısı

30~80

Yıllık Satış

5,000,000-10,000,000

Kurulduğu Yıl

2018

İhracat c.c

50% - 60%

Tanıtım
Shaanxi Jaenter Trading Co.,Ltd Giriş

 

  • Kimiz?

 

Shaanxi Jaenter Trading Co., Ltd. 2018 yılında kuruldu ve Çin'in Xi'an şehrinde yer almaktadır.Petrol ekipmanları, tarımsal ekipman ve çeşitli endüstriyel üretim hatlarının anahtar teslim projesi.Şirket iş araştırmaları sunuyor., uygulanabilirlik çalışması ve danışmanlık hizmeti, diğerleri arasında". (E-kataloğa bakın)

 

"Shaanxi Jaenter, üst düzey endüstriyel ve mekanik malzemeler, ekipman, yedek parçalar, teknik eğitim vb. tedarik eden çok sayıda uluslararası üreticilerle iyi bağlantılar kurmaktadır.Çin uluslararası ticaret hizmetleri şubesi olarak hizmet veriyoruz ve birçok ulusal şirketle uzun vadeli stratejik ilişkiler kurdukÜzerine, İran, Moğolistan, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Senegal vb. gibi ülkelere kargo tedarik ettik.ve SenegalŞu anda Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika ülkelerindeki saygın şirketlerden büyük müşterilerimiz var.Tek duraklı çözümlerimiz ve hizmetlerimiz yaklaşık 46 ülkede uygulanmıştır.. "

 

"Seninle buluşmak, gereksinimlerine göre uzmanlığımızı tartışmak ve sana profesyonel bir şekilde yardımcı olmak için temsilcimizi göndermekten mutluluk duyacağız".

 

"Biz kendimizi Çin'de faaliyet gösteren profesyonel yönetilen bir müteahhitlik ve endüstriyel malzeme şirketi olarak tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz".

 

"Müşterilere bol miktarda, istikrarlı ve güvenilir kalite ve Asfalt, Emulsif, Modifikasyon, Toprağı Taşıma Ekipmanı,Beton EkipmanıÜrünlerimiz Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Afrika ve diğer ülkelerde satılıyor.Merkezi Asya'daki önemli ortaklarımızla istikrarlı bir müşteri tabanı kurduk ve derin ilişkiler kurduk., Orta Afrika ve diğer bölgeler". (E-kataloğa bakın).

 

  • Neden bizi seçtin?

 

Bizde var.

 

Fabrika kaynakları bol.

 

İnşaat ve tarım sektöründe çalışıyordu.

 

İthalat ve ihracatta 16 yıllık tecrübe.

 

Doğru ürünü seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 

  • Kapsamlı Çözümler

"Jaenter, müşterilerine danışmanlık, kalite kontrolü testleri ve tedarik gibi hizmetler yoluyla bitüm ve yol bakımı alanında kapsamlı çözümler sunar".

 

  • Yol Bakım Ürünleri Makinesi

Jaenter, yol bitümü olarak çok çeşitli bitümlü ürünler sağlar.(40/50,60/70,85/100, VG10, VG30, PG), bitüm emülsiyonu, kesme ve su geçirmezlik malzemeleri, bina inşası.

 

  • YOL DİZELİĞİ MACHINESİNİN geniş bir yelpazesi

Kapsamlı çözümler sunmak Jaenter hizmetlerinden biridir. Yol bakım alanlarında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz (Asfalt dağıtıcısı, Çip mühürleyici, Mikro yüzey döşeme makinesi,Çatlaklı mühürleme makinesi vb.- Evet.

 

Görevimiz

 

Kaliteli Çinli inşaat malzemeleri ve makineleri ve ilgili ithalat ve ihracat hizmetlerini tüm dünyaya ihraç ederek küresel altyapıya değer katmaya çalışın!

 

Görüşümüz

 

Altyapı inşaat malzemeleri ve makinelerinin mükemmel bir küresel tek durak tedarikçisi olmak.

 

Temel ilkemiz

 

Müşteri önce, her zaman dürüst olmak, sözümüzü tutmak ve asıl niyeti asla unutmamak.

 

Shaanxi Jaenter Trading Co., Ltd. Her zaman müşteriler için her şeyi dikkatlice yapar.

 

"Dürüstlük/Uygulamayı/Özvericilik/Gelişme" taahhüdünü uygulayarak ve yeni ve eski müşterilerle birlikte işbirliği yolunda ilerleyerek ve gelişerek,ve birlikte daha iyi bir gelecek yaratalım.!

 

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Yol İnşaatı Malzemesi Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 sxjaenter.com . Her hakkı saklıdır.